Valgkomiteer og Stipendkomiteer 2019

Valgkomiteene

Arkitekter
Grete Jarmund 2017 -2021 e-post: grete Jarmund postmaster( at )jarmund.no, tlf 908 80 390
Erik Peter Collett 2019 – 2021. epost: erik.collett(at)kritt.no, tlf  905 24 484

Billedkunstnere
Ragnhild Monsen 2019 – 2021, epost: ragnhild.monsen(at)gmail.com, tlf
Geir Harald Samuelsen 2019 – 2021, epost: geirsamu(at)online.no tlf.

Forfattere
Tove Nilsen 2018 – 2020, e-post: tove.nilsen(at)hotmail.com
Tom Lotherington 2019 – 2021 e-post: toml(at)getmail.no, tlf. 971 86 148

Musikere
Bjørn Kruse     2016-2020 e-post: b.kruse(at)me.com tlf. 90758079
Ruth Wilhelmine Meyer 2019 – 2021, epost: ruth(at)wilhelmine.no, tlf  450 23 979

Film- og scenekunstnere
Hanne Brincker, 2018 – 2020, e-post: hanne_ketil(at)hotmail.com, tlf. 975 24 999
Inger Cecilie Bertrand de Lis 2017 – 2021 e-post: ic.bertranddelis(at)gmail.com tlf. 45268877

Stipendkomiteene

Arkitekter
Bjørn Egner, gruppeleder
Frederica Miller
Lillan Hvam 2016 – 2021 e-post: lillan(at)hvam.no tlf 930 46 669
Erik Anker  2014-2020 e-post: e-anker(at)online.no tlf. 21 92 36 22

Billedkunstnere
Karl Hansen, gruppeleder
Anne Berit Nedland
Elena Engelsen  2014-2020 e-post: elenaengelsen(at)hotmail.no tlf 416 93 699
Thomas Hestvold, 2019 – 2022 epost: thomashestvold(at)online.no, tlf. 916 61 197

Forfattere
Inger Margrethe Lunde, gruppeleder
Mona Levin Terje Holtet Larsen 2018 – 2021, e-post: tehola(at)online.no, tlf 930 61 382
Ingrid Z. Aanestad, 2019 – 2022, e-post: idra-z(at)yahoo.no

Musikere

Guri Egge, gruppeleder
Karl Seglem
Kristin Skaare 2016 – 2022, e-post:  tlf 918 08 811
Per Karang 2019 – 2022, epost: piano(at)perkarang.com, tlf 907 84 711

Film- og scenekunstnere
Bjørn Birch, gruppeleder
Kari-Ann Grønsund 2019 – 2021, epost: kari.ann.gr(at)gmail.com
Einar Dahl 2019 – 2022 e-post: einar.dahl5(at)getmail.no tlf 94 16 10 83
Liv Hege Nylund 2019 – 2022, e-post: livhegenyl(at)hotmail.com, tlf 915 12 479